dołącz do nas!!!!

Salon Obuwniczy

Sklep Obuwniczy
Pasaż RONDO
Anies

61-131 POZNAŃ
ul. Zamenhofa 133
I piętro, sklep nr 24
tel. (061) 877-03-28
Nasz sklep  obuwniczy - Pasaż Rondo


Kontakt:anies@anies.pl

 

Anies to znana solidna poznańska firma, która od ponad 19 lat sprzedaje obuwie i torebki damskie odzwierciedlające najnowsze trendy panujące w modzie światowej. Współpracuje ze sprawdzonymi producentami włoskimi i hiszpańskimi, którzy zapewniają wysoką jakość skór za przystępną cenę. W salonach Anies znajdziecie Państwo m.in. takie marki obuwia jak: BRUNO PREMI, KHRIO, WONDERS, HISPANITAS.


W celu zapewnienia jak najszerszej oferty, firma od wielu lat aktywnie uczestniczy w największych europejskich targach obuwniczych w Mediolanie i Dusseldorfie, gdzie już pół roku przed sezonem dokonuje zamówień i tworzy kolekcje dla modnych mieszkanek Wielkopolski. Charakteryzują się one starannie dobranym wzornictwem, począwszy od eleganckich czółenek, poprzez klasyczne, a także sportowe modele, a skończywszy na fasonach modnych w danym sezonie. Bogata kolorystyka, wiele form oraz dodatków sprawiają, że każda Pani znajdzie dla siebie w sklepach Anies odpowiedni but.


Sklepy obuwnicze Anies urządzone są w sposób nowoczesny, a zarazem przytulny. Wprowadzają klienta w przyjemny nastrój umożliwiając najlepszą ocenę ekspozycji towaru, a zarazem pozostawiają swobodę w przymierzaniu obuwia.


W salonach Anies w Panoramie oraz w  Rondzie , wszystkie klientki przy zakupach otrzymają Kartę Stałego Klienta. Dzięki wyżej opisanym działaniom oraz skutecznej polityce ukierunkowanej na realizację potrzeb klienta, Firma Handlowa Anies zdobyła trzykrotnie tytuł Wielkopolskiego Kupca Roku 1997, 2000, 20001r, a w 2002r. otrzymała tytuł: "NAJLEPSZYCH POŚRÓD NAJLEPSZYCH". Są to wyróżnienia przyznawane przez samych klientów najlepszym firmom z danej branży. 


W 2006 roku właściciel firmy Anies zdobył nagrodę ZŁOTY LAUR za osiągnięcia menedżerskie i znaczący wkład w promowanie kupiectwa polskiego przyznawaną przez Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług.